Onze mensen

Onze collega’s die actief zijn in de wijkteams vindt u bij de Locatiezoeker

Hieronder vindt u de staf van onze hoofdlocatie aan de Boulevard Hazenkamp.

Directeur Ricardo Muller
T: 088 – 298 76 53
E: rmuller@incluzio.nl

Office manager Ine Reijntjes
T: 06 – 82797092
E:
ireijntjes@incluzio.nl

Teamcoach Carla Konings
T: 06 – 82 63 95 82
E: ckonings@incluzio.nl

Teamcoach Rutger Kessels
T: 06 – 10 03 78 17
E: r.kessels@incluzio.nl

Teamcoach Tom Minten
T: 06 – 82 25 21 85
E: tminten@incluzio.nl

Teamcoach Marcel Thans a.i.
T: 06 83 23 18 21
E: mthans@incluzio.nl

Communicatie Inge Dhaenens
T: 06  27 00 95 01
E: idhaenens@incluzio.nl

HR Martine Klerken
T: 06  13 69 47 56
E: mklerken@incluzio.nl