Onze mensen

Onze collega’s die actief zijn in de wijkteams vindt u bij de Locatiezoeker

Hieronder vindt u de staf van onze hoofdlocatie aan de Boulevard Hazenkamp.

Directeur Ricardo Muller
T: 06 – 28 79 52 82
E: rmuller@incluzio.nl

Office management Ine Reijntjes
T: 06 – 82797092
E:
ireijntjes@Incluzio.nl

Teamcoach Carla Konings
T: 06 – 82 63 95 82
E: ckonings@incluzio.nl

Teamcoach Mohamed Addarrazi
T: 06 – 82 10 50 01
E: maddarrazi@incluzio.nl

Teamcoach Rutger Kessels
T: 06 – 10 03 78 17
E: r.kessels@incluzio.nl

Communicatie Hanneke de Hair
T: 06 – 82 72 59 28
E: hdhair@incluzio.nl

Financiën Viji Vrenken
T: 06 – 82 39 75 94
E: vvrenken@incluzio.nl

HR Serge Tanghe
T: 06 – 57 89 37 12
E: stanghe@incluzio.nl