TIP Tegelen

TIP is het Tegels Informatie Punt. Bij TIP kun je terecht met alle vragen over je buurt, over zorg en welzijn, mantelzorg, geldproblemen, en meer. Het Tegels Informatie Punt is ook een plek waar vrijwilligers elkaar ontmoeten en helpen.

Openingstijden Informatie en Advies
Maandag en donderdag van 14.00 – 17.00 uur.
Woensdag van 10.00 – 12.00 uur.

 

Contact

Hulpverlening jeugd en volwassenen

Algemeen maatschappelijk werker - Susan Coopmans
E-mail: SCoopmans@incluzio.nl
Tel: 06 - 82 90 69 52

Hulpverlening jeugd en volwassenen

Algemeen maatschappelijk werker - Carin Zijmers
E-mail: CZijmers@incluzio.nl
Tel: 06 - 82 60 10 39

Hulpverlening jeugd en volwassenen

Algemeen maatschappelijk werker - Patty Laugs
E-mail: PLaugs@incluzio.nl
Tel: 06 - 82 96 48 09

Zelf een idee voor de buurt?

Buurtcoach - Herman van den Eertwegh
E-mail: HvdEertwegh@incluzio.nl
Tel: 06 - 82 30 04 17

Jeugd & jongeren

Jongerenwerker - Murat Karacaer
E-mail: MKaracaer@incluzio.nl
Tel: 06 - 82 13 91 50

Mantelzorg ondersteuning / Langer thuis ouderen

Mantelzorgcoach - Yvonne van de Mortel
E-mail: Yvdmortel@incluzio.nl
Tel: 06 - 82 37 63 41

Mantelzorg ondersteuning / Langer thuis wonen ouderen

Mantelzorgcoach - Gerrie Gerards
E-mail: GGerards@incluzio.nl
Tel: 06 - 82 79 25 20

Mantelzorg ondersteuning / Langer thuis ouderen

Seniorencoach - Robin Achten
E-mail: RAchten@incluzio.nl
Tel: 06 - 82 80 49 36

Ondersteuning geldzaken en schulden

Budgetcoach - Sanne Geijbels
E-mail: SGeijbels@incluzio.nl
Tel: 06 - 57 32 22 44

Ondersteuning (vrijwilligers)werk en daginvulling

Participatiecoach - Eline van der Sterren
E-mail: EvdSterren@incluzio.nl
Tel: 06 - 82 16 91 28

Jongerencentrum Picus, Spechtstraat 56 Tegelen

Jongerenwerker Murat Karacaer
E-mail: MKaracaer@incluzio.nl
Tel: 06 82 13 91 50

Open Inloop/Huis van de Wijk De Haandert (ingang de Drink), Haanderstraat 6 Tegelen

Phyllis Bertrams
E-mail: PBertrams@incluzio.nl
Tel: 06 82 72 81 83

Huis van de Wijk 't Prônk Eppelke, Pronkhof 21 Belfeld

Loes de Fretes
E-mail: LdFretes@incluzio.nl
Tel: 06 20 89 26 76

Openingstijden

Wil je een afspraak maken? Bel dan naar 06-83782089

Bezoekadres

Kerkstraat 2a, 5931 NN Tegelen


Andere locaties in deze wijk

Klik in de kaart op de locatie-pin voor meer informatie