TIP Tegelen

TIP is het Tegels Informatie Punt. Bij TIP kun je terecht met alle vragen over je buurt, over zorg en welzijn, mantelzorg, geldproblemen, en meer. Het Tegels Informatie Punt is ook een plek waar vrijwilligers elkaar ontmoeten en helpen.

Contact

Hulpverlening jeugd en volwassenen

Algemeen maatschappelijk werker - Susan Coopmans
E-mail: SCoopmans@incluzio.nl
Tel: 06 82906952

Hulpverlening jeugd en volwassenen

Algemeen maatschappelijk werker - Carin Zijmers
E-mail: CZijmers@Incluzio.nl
Tel: 06 82601039

Zelf een idee voor de buurt?

Buurtcoach - Herman van den Eertwegh
E-mail: HvdEertwegh@Incluzio.nl
Tel: 06 82300417

Jeugd & jongeren

Jongerencoach - Murat Karacaer
E-mail: MKaracaer@Incluzio.nl
Tel: 06 82139150

Mantelzorg ondersteuning / Langer thuis ouderen

Mantelzorgcoach - Yvone v.d. Mortel
E-mail: Yvdmortel@incluzio.nl
Tel: 06 82376341

Mantelzorg ondersteuning / Langer thuis ouderen

Seniorencoach - Robin Achten
E-mail: RAchten@Incluzio.nl
Tel: 06 82804936

Ondersteuning geldzaken en schulden

Budgetcoach - Frank Pelzer
E-mail: FPelzer@Incluzio.nl
Tel: 06 83114247

Nieuw in de samenleving

Coach Nieuwkomers - Joan Munten
E-mail: JMunten@Incluzio.nl
Tel: 06 82500971

Nieuw in de samenleving

Coach Nieuwkomers - Souhir Rahhou
E-mail: SRahhou@Incluzio.nl
Tel: 06 82356806

Vrijwilligerswerk

Vrijwilligers Coördinator - Ellen Kersten
E-mail: EKersten@Incluzio.nl
Tel: 06 82582809

Openingstijden

Let op: in verband met Corona werken wij tijdens de openingsuren alleen op afspraak! Bel voor een afspraak: 06-83782089

Bezoekadres

Kerkstraat 2a, 5931 NN Tegelen


Activiteiten

Binnenkort hier te zien.

Andere locaties in deze wijk

Klik in de kaart op de locatie-pin voor meer informatie