Op d’n Berg

Op d’n Berg is een buurtcentrum in Venlo Oost, waar je wijkbewoners kunt ontmoeten, vrijwilligerswerk kunt doen en meedoen aan activiteiten. Je kunt er ook terecht voor informatie en advies over wonen, werken, welzijn en zorg.

Onze openingstijden voor informatie & advies zijn op donderdag van 10.00 tot 12.00 uur.

Contact

Hulpverlening jeugd en volwassenen

Algemeen maatschappelijk werker - An Driessen
E-mail: ADriessen@Incluzio.nl
Tel: 06 - 82 85 97 34

Hulpverlening jeugd en volwassenen

Algemeen maatschappelijk werker - Sharon de Renett
E-mail: SDRenett@Incluzio.nl
Tel: 06 - 82 53 01 72

Zelf idee voor de buurt?

Buurtcoach - Marion v.d. Bercken
E-mail: Mvdbercken@Incluzio.nl
Tel: 06 - 82 77 92 76

Jeugd & Jongeren

Jongerenwerk - Tom Minten
E-mail: TMinten@Incluzio.nl
Tel: 06 - 82 25 21 85

Mantelzorg ondersteuning / Langer thuis ouderen

Seniorencoach - Simone Holla
E-mail: SHolla@Incluzio.nl
Tel: 06 - 82 11 78 07

Ondersteuning (vrijwilligers)werk en daginvulling

Participatiecoach - Lucy Broers
E-mail: lbroers@incluzio.nl
Tel: 06 - 82 51 19 88

Ondersteuning geldzaken & schulden

Budgetcoach - Lizette Janssen
E-mail: LJanssen@Incluzio.nl
Tel: 06 - 82 88 74 72

Vrijwilligerswerk

Vrijwilligerscoordinator - Claudia Swinkels
E-mail: cswinkels@incluzio.nl
Tel: 06 - 22 39 77 52

Openingstijden

Door het coronavirus zijn bijeenkomsten en andere activiteiten afgelast. Ook zijn de wijkvoorzieningen en inloophuizen gesloten. Er is helaas geen persoonlijke kennismaking mogelijk. Je kunt ons telefonisch bereiken of een e-mail sturen.

Bezoekadres

Ericaweg 6, 5915 ES Venlo


Tel: 077- 303 06 24 (bereikbaar op donderdagen 10-12 u)

Activiteiten

Binnenkort hier te zien.

Andere locaties in deze wijk

Klik in de kaart op de locatie-pin voor meer informatie