Op d’n Berg

Op d’n Berg is een buurtcentrum in Venlo Oost, waar je wijkbewoners kunt ontmoeten, vrijwilligerswerk kunt doen en meedoen aan activiteiten. Je kunt er ook terecht voor informatie en advies over wonen, werken, welzijn en zorg.

Contact

Hulpverlening jeugd en volwassenen

Algemeen maatschappelijk werker - An Driessen
E-mail: ADriessen@Incluzio.nl
Tel: 06 82859734

Hulpverlening jeugd en volwassenen

Algemeen maatschappelijk werker - Sharon de Renett
E-mail: SDRenett@Incluzio.nl
Tel: 06 82530172

Zelf idee voor de buurt?

Buurtcoach - Marion v.d. Bercken
E-mail: Mvdbercken@Incluzio.nl
Tel: 06 82779276

Jeugd & Jongeren

Jongerencoach - Tom Minten
E-mail: TMinten@Incluzio.nl
Tel: 06 82252185

Mantelzorg ondersteuning / Langer thuis ouderen

Seniorencoach - Simone Holla
E-mail: SHolla@Incluzio.nl
Tel: 06 82117807

Mantelzorg ondersteuning / Langer thuis ouderen

Participatiecoach - Lucy Broers
E-mail: lbroers@incluzio.nl
Tel: 06 82511988

Ondersteuning geldzaken & schulden

Budgetcoach - Lizette Janssen
E-mail: LJanssen@Incluzio.nl
Tel: 06 82887472

Nieuw in de samenleving

Coach Nieuwkomers - Joan Munten
E-mail: JMunten@Incluzio.nl
Tel: 06 82500971

Nieuw in de samenleving

Coach Nieuwkomers - Souhir Rahhou
E-mail: SRahhou@Incluzio.nl
Tel: 06 82356806

Vrijwilligerswerk

Vrijwilligerscoordinator - Ellen Kersten
E-mail: EKersten@incluzio.nl
Tel: 06 82582809

Openingstijden

Door het coronavirus zijn bijeenkomsten en andere activiteiten afgelast. Ook zijn de wijkvoorzieningen en inloophuizen gesloten. Er is helaas geen persoonlijke kennismaking mogelijk. Je kunt ons telefonisch bereiken of een e-mail sturen.

Bezoekadres

Ericaweg 6, 5915 ES Venlo

E-mail: AElbers@incluzio.nl
Tel: 06 82716010

Activiteiten

Binnenkort hier te zien.

Andere locaties in deze wijk

Klik in de kaart op de locatie-pin voor meer informatie