De Zuidpilaar

De Zuidpilaar in Venlo Zuid is een locatie waar je wijkbewoners kunt ontmoeten, vrijwilligerswerk kunt doen en meedoen aan activiteiten. Je kunt er ook terecht voor informatie en advies over wonen, werken, welzijn en zorg.

Op dit moment gelden er in de Huizen van de wijk en de Open Inlopen bijzondere regels vanwege het Coronavirus. We gaan gefaseerd weer open. Stap voor stap bouwen we weer op en breiden we het aantal bezoekers en vrijwilligers weer uit.

We werken nog op afspraak. Spontaan even naar binnen lopen is hierdoor helaas niet mogelijk.

Heeft u een vraag? Stuur dan een e-mail aan Mariëtte Custers, MCusters@Incluzio.nl

Contact

Hulpverlening jeugd en volwassenen

Algemeen maatschappelijk werker - Lotte Vollenberg
E-mail: lvollenberg@Incluzio.nl
Tel: 0682456172

Hulpverlening jeugd en volwassenen

Algemeen maatschappelijk werker - Noëlle Swillens
E-mail: nswillens@Incluzio.nl
Tel: 0682728183

Jeugd & Jongeren

Jongerencoach - Johnny Driessen
E-mail: johnnydriessen@Incluzio.nl
Tel: 0644330118

Mantelzorg ondersteuning + Langer thuis ouderen

Seniorencoach - Kelly van Leeuwen
E-mail: kvleeuwen@Incluzio.nl
Tel: 0682132996

Ondersteuning geldzaken & schulden

Budgetcoach - Milan Testroote
E-mail: mtestroote@Incluzio.nl
Tel: 0683117890

Vrijwilligerswerk

Vrijwilligers Coördinator - Ellen Kersten
E-mail: ekersten@Incluzio.nl
Tel: 0682582809

Nieuw in de samenleving

Coach Nieuwkomers - Joan Munten
E-mail: jmunten@Incluzio.nl
Tel: 0682500971

Nieuw in de samenleving

Coach Nieuwkomers - Souhir Rahhou
E-mail: srahhou@Incluzio.nl
Tel: 0682356806

Openingstijden

Bezoekadres

Reigerstraat 2, 5912 XN Venlo


Activiteiten

Binnenkort hier te zien.