De Zuidpilaar

De Zuidpilaar in Venlo Zuid is een locatie waar je wijkbewoners kunt ontmoeten, vrijwilligerswerk kunt doen en meedoen aan activiteiten. Je kunt er ook terecht voor informatie en advies over wonen, werken, welzijn en zorg.

Heb je een vraag? Stuur dan een e-mail aan socialebasis@incluzio.nl

Openingstijden Informatie en Advies
Woensdag van 9.00 tot 12.00 uur.

Openingstijden Open Inloop
Maandag, woensdag en donderdag van 09.30 – 16.uur.

 

 

Contact

Hulpverlening jeugd en volwassenen

Algemeen maatschappelijk werker - Melanie Basten
E-mail: mbasten@incluzio.nl
Tel: 06 - 13 31 50 17

Hulpverlening jeugd en volwassenen

Algemeen maatschappelijk werker - Sabrina Huijbers
E-mail: shuijbers@incluzio.nl
Tel: 06 - 23 59 80 62

Open Inloop

Coach Open Inloop - Heidi Strik
E-mail: hstrik@incluzio.nl
Tel: 06 - 82 13 17 01

Hulpverlening jeugd en volwassenen

GGZ medewerker in de wijk - Twan Hafmans
E-mail: thafmans@incluzio.nl
Tel: 06 - 82 68 06 38

Hulpverlening jeugd en volwassenen

Sociaal werker - Wendy Geelen
E-mail: wgeelen@incluzio.nl
Tel: 06 - 57 95 66 41

Jeugd & Jongeren

Jongerenwerker - Marjolein van Hees
E-mail: mvhees@incluzio.nl
Tel: 06 - 20 67 53 64

Jeugd & Jongeren

Jongerenwerker (activeringsprogramma Loods38) - Johnny Driessen
E-mail: johnnydriessen@incluzio.nl
Tel: 06 - 44 33 01 18

Mantelzorg ondersteuning & Langer thuis ouderen

Seniorencoach - wordt binnenkort ingevuld

Tel: 088 - 298 76 53; je wordt doorverwezen

Zelf een idee voor de buurt?

Buurtcoach - wordt binnenkort ingevuld

Tel: 088 - 298 76 53; je wordt doorverwezen

Ondersteuning geldzaken & schulden

Budgetcoach - Milan Testroote
E-mail: mtestroote@incluzio.nl
Tel: 06 - 83 11 78 90

Ondersteuning (vrijwilligers)werk en daginvulling

Participatiecoach - Minette Huijs
E-mail: mhuijs@incluzio.nl
Tel: 06 - 82 49 91 77

Openingstijden

Bezoekadres

Reigerstraat 2, 5912 XN Venlo