De Zuidpilaar

De Zuidpilaar in Venlo Zuid is een locatie waar je wijkbewoners kunt ontmoeten, vrijwilligerswerk kunt doen en meedoen aan activiteiten. Je kunt er ook terecht voor informatie en advies over wonen, werken, welzijn en zorg.

Op dit moment gelden er in de Huizen van de wijk en de Open Inlopen bijzondere regels vanwege het Coronavirus. We gaan gefaseerd weer open. Stap voor stap bouwen we weer op en breiden we het aantal bezoekers en vrijwilligers weer uit.

We werken nog op afspraak. Spontaan even naar binnen lopen is hierdoor helaas niet mogelijk.

Heeft u een vraag? Stuur dan een e-mail aan Mariëtte Custers, MCusters@Incluzio.nl

Contact

Hulpverlening jeugd en volwassenen

Algemeen maatschappelijk werker - Ineke Hovens
E-mail: ihovens@Incluzio.nl
Tel: 06 - 82 23 13 39

Hulpverlening jeugd en volwassenen

Algemeen maatschappelijk werker - Noëlle Swillens
E-mail: nswillens@Incluzio.nl
Tel: 06 - 82 72 81 83

Hulpverlening jeugd en volwassenen

GGZ medewerker in de wijk - Twan Hafmans
E-mail: thafmans@incluzio.nl
Tel: 06 - 82 68 06 38

Hulpverlening jeugd en volwassenen

Sociaal werker - Wendy Geelen
E-mail: wgeelen@incluzio.nl
Tel: 06 - 57 95 66 41

Jeugd & Jongeren

Jongerenwerker - Marjolein van Hees
E-mail: mvhees@incluzio.nl
Tel: 06 - 20 67 53 64

Jeugd & Jongeren

Jongerenwerker (activeringsprogramma Loods38) - Johnny Driessen
E-mail: johnnydriessen@Incluzio.nl
Tel: 06 - 44 33 01 18

Mantelzorg ondersteuning & Langer thuis ouderen

Seniorencoach - Kelly van Leeuwen
E-mail: kvleeuwen@Incluzio.nl
Tel: 06 - 82 13 29 96

Zelf een idee voor de buurt?

Buurtcoach - Lianne Damen
E-mail: ldamen@incluzio.nl
Tel: 06 - 82 17 78 21

Ondersteuning geldzaken & schulden

Budgetcoach - Milan Testroote
E-mail: mtestroote@Incluzio.nl
Tel: 06 - 83 11 78 90

Ondersteuning (vrijwilligers)werk en daginvulling

Participatiecoach - Minette Huijs
E-mail: mhuijs@incluzio.nl
Tel: 06 - 82 49 91 77

Vrijwilligerswerk

Vrijwilligers Coördinator - Claudia Swinkels
E-mail: cswinkels@incluzio.nl
Tel: 06 - 22 39 77 52

Openingstijden

Bezoekadres

Reigerstraat 2, 5912 XN Venlo


Activiteiten

Binnenkort hier te zien.