De Vilgaard

Contact

Hulpverlening jeugd en volwassenen

Alg. maatschappelijk werker - Anouk Rutten
E-mail: anoukrutten@incluzio.nl
Tel: 06 82577521

Hulpverlening jeugd en volwassenen

Alg. maatschappelijk werker - Sanaz Esmati
E-mail: sesmati@Incluzio.nl
Tel: 0682774319

Mantelzorg ondersteuning / Langer thuis ouderen

Daphne Basten
E-mail: dbasten@Incluzio.nl
Tel: 0682413691

Jeugd & Jongeren

Jongeren Service Punt - Tom Minten
E-mail: tminten@Incluzio.nl
Tel: 0682252185

Jeugd & Jongeren

Jongeren Service Punt - Jamale Boukhettame
E-mail: Jboukhettame@Incluzio.nl
Tel: 0682918342

Ondersteuning geldzaken & schulden

Budget coach - Nicole Hendriks
E-mail: nicolehendriks@incluzio.nl
Tel: 0682452553

Nieuw in de samenleving

Nieuwkomerscoach - Souhir Rahhou
E-mail: srahhou@incluzio.nl
Tel: 0682356806

Nieuw in de samenleving

Nieuwkomerscoach - Joan Munten
E-mail: jmunten@incluzio.nl
Tel: 0682500971

Vrijwilligerswerk

Vrijwilligerscoordinator - Ellen Kersten
E-mail: ekersten@incluzio.nl
Tel: 0682582809

Openingstijden

Door het coronavirus zijn bijeenkomsten en andere activiteiten afgelast. Ook zijn de wijkvoorzieningen en inloophuizen gesloten. Er is helaas geen persoonlijke kennismaking mogelijk. Je kunt ons telefonisch bereiken of een e-mail sturen.

Bezoekadres

Schandeloseweg 1, 5941 CP Velden

E-mail: ejanssen@incluzio.nl
Tel: 06 83225461

Activiteiten

Binnenkort hier te zien.