De Schans

Contact

Hulpverlening jeugd en volwassenen

Algemeen maatschappelijk werker - Anouk Rutten
E-mail: AnoukRutten@Incluzio.nl
Tel: 06 82577521

Hulpverlening jeugd en volwassenen

Algemeen maatschappelijk werker - Sanaz Esmati
E-mail: SEsmati@Incluzio.nl
Tel: 06 82774319

Zelf idee voor de buurt?

Buurtcoach - Yvonne Coolen
E-mail: YCoolen@Incluzio.nl
Tel: 06 82738549

Mantelzorg ondersteuning / Langer thuis ouderen

Seniorencoach - Daphne Basten
E-mail: DBasten@Incluzio.nl
Tel: 06 82413691

Jeugd & Jongeren

Jongeren Service Punt - Tom Minten
E-mail: TMinten@Incluzio.nl
Tel: 06 82252185

Jeugd & Jongeren

Jongeren Service Punt - Jamale Boukhettame
E-mail: Jboukhettame@Incluzio.nl
Tel: 06 82918342

Ondersteuning geldzaken & schulden

Budget coach - Nicole Hendriks
E-mail: Nicolehendriks@incluzio.nl
Tel: 06 82452553

Nieuw in de samenleving

Nieuwkomerscoach - Souhir Rahhou
E-mail: SRahhou@incluzio.nl
Tel: 06 82356806

Nieuw in de samenleving

Nieuwkomerscoach - Joan Munten
E-mail: JMunten@incluzio.nl
Tel: 06 82500971

Vrijwilligerswerk

Vrijwilligerscoordinator - Ellen Kersten
E-mail: EKersten@incluzio.nl
Tel: 06 82582809


Openingstijden

Door het coronavirus zijn bijeenkomsten en andere activiteiten afgelast. Ook zijn de wijkvoorzieningen en inloophuizen gesloten. Er is helaas geen persoonlijke kennismaking mogelijk. Je kunt ons telefonisch bereiken of een e-mail sturen.

Bezoekadres

Burgemeester van Soest Jansbekenplein 3, 5944 BE Arcen

E-mail: mhuibers@incluzio.nl
Tel: 06 82775087

Activiteiten

Binnenkort hier te zien.