De Schans

Contact

Hulpverlening jeugd en volwassenen

Algemeen maatschappelijk werker - Anouk Rutten
E-mail: AnoukRutten@Incluzio.nl
Tel: 06 - 82 57 75 21

Hulpverlening jeugd en volwassenen

Algemeen maatschappelijk werker - Sanaz Esmati
E-mail: SEsmati@Incluzio.nl
Tel: 06 - 82 77 43 19

Zelf idee voor de buurt?

Buurtcoach - Yvonne Coolen
E-mail: YCoolen@Incluzio.nl
Tel: 06 - 82 73 85 49

Mantelzorg ondersteuning / Langer thuis ouderen

Seniorencoach - Daphne Basten
E-mail: DBasten@Incluzio.nl
Tel: 06 - 82 41 36 91

Jeugd & Jongeren

Jongeren Service Punt - Tom Minten
E-mail: TMinten@Incluzio.nl
Tel: 06 - 82 25 21 85

Jeugd & Jongeren

Jongeren Service Punt - Jamale Boukhettame
E-mail: Jboukhettame@Incluzio.nl
Tel: 06 - 82 91 83 42

Ondersteuning werk

Participatiecoach - Lucy Broers
E-mail: lbroers@incluzio.nl
Tel: 06 - 82 51 19 88

Ondersteuning geldzaken & schulden

Budget coach - Nicole Hendriks
E-mail: Nicolehendriks@incluzio.nl
Tel: 06 - 82 45 25 53

Vrijwilligerswerk

Vrijwilligerscoördinator - Claudia Swinkels
E-mail: cswinkels@incluzio.nl
Tel: 06 - 22 39 77 52

Openingstijden

Door het coronavirus zijn bijeenkomsten en andere activiteiten afgelast. Ook zijn de wijkvoorzieningen en inloophuizen gesloten. Er is helaas geen persoonlijke kennismaking mogelijk. Je kunt ons telefonisch bereiken of een e-mail sturen.

Bezoekadres

Burgemeester van Soest Jansbekenplein 3, 5944 BE Arcen

E-mail: mhuibers@incluzio.nl
Tel: 06 - 82 77 50 87

Activiteiten

Binnenkort hier te zien.