De Witte Kerk

De Witte Kerk is een buurtcentrum waar je wijkbewoners kunt ontmoeten, meedoen aan activiteiten en terecht kunt voor informatie en advies over wonen, werken, welzijn en zorg.

In verband met de RIVM-richtlijnen en het corona protocol is er ruimte voor een beperkt aantal bezoekers, die door ons over de openingsdagen verdeeld worden. Voorlopig is spontaan binnenlopen en een kop koffie drinken dus niet mogelijk.

U kunt contact opnemen met Mieke Peters, Coach Open Inloop, door haar een e-mail te sturen, Mpeters3@incluzio.nl of te bellen op 06-82 38 18 79.

Contact

Hulpverlening jeugd en volwassenen

Algemeen maatschappelijk werker - Anouk Rutten
E-mail: AnoukRutten@Incluzio.nl
Tel: 06 82577521

Hulpverlening jeugd en volwassenen

Algemeen maatschappelijk werker - Sanaz Esmati
E-mail: SEsmati@Incluzio.nl
Tel: 06 82774319

Zelf idee voor de buurt?

Buurtcoach - Yvonne Coolen
E-mail: YCoolen@Incluzio.nl
Tel: 06 82738549

Mantelzorg ondersteuning / Langer thuis ouderen

Seniorencoach - Daphne Basten
E-mail: DBasten@Incluzio.nl
Tel: 06 82413691

Jeugd & Jongeren

Jongerenwerker Maurice Walda
E-mail: mwalda@incluzio.nl
Tel: 06 82813589

Ondersteuning geldzaken & schulden

Budget coach - Nicole Hendriks
E-mail: Nicolehendriks@incluzio.nl
Tel: 06 82452553

Ondersteuning werk

Participatiecoach - Ilias Arssi
E-mail: iarssi@incluzio.nl
Tel: 06 13585016

Vrijwilligerswerk

Vrijwilligerscoordinator - Claudia Swinkels
E-mail: cswinkels@incluzio.nl
Tel: 06 22397752

Openingstijden

Bezoekadres

Agnes Huijnstraat 3, 5914 PE Venlo


Activiteiten

Binnenkort hier te zien.

Andere locaties in deze wijk

Klik in de kaart op de locatie-pin voor meer informatie