Incluzio Sociale Basis / Locatiezoeker / Buurtpunt Vastenavondkamp

Buurtpunt Vastenavondkamp

Bij Buurtpunt Vastenavondkamp kun je onder anderen terecht met vragen over wonen, (vrijwilligers)werk, welzijn, zorg, geldzaken. Speciaal opgeleide vrijwilligers helpen je op weg naar een antwoord op je vraag.

Contact

Hulpverlening jeugd & volwassenen

Algemeen maatschappelijk werker - Yvonne Swinkels
E-mail: yswinkels@Incluzio.nl
Tel: 06 - 13 16 40 86

Hulpverlening jeugd & volwassenen

Algemeen maatschappelijk werker - Marieke Aben
E-mail: MAben@Incluzio.nl
Tel: 06 - 82 88 40 38

Hulpverlening jeugd & volwassenen

Algemeen maatschappelijk werker - Martin Hoogvliet
E-mail: MHoogvliet@Incluzio.nl
Tel: 06 - 83 43 48 49

Zelf een idee voor de buurt?

Buurtcoach - René Albers
E-mail: ReneAlbers@Incluzio.nl
Tel: 06 - 82 65 34 51

Jeugd en jongeren

Jongerencoach - Tarik Temsamani
E-mail: TTemsamani@Incluzio.nl
Tel: 06 - 44 32 94 73

Mantelzorgondersteuning / Langer thuis wonen voor ouderen

Seniorencoach - Anoushka Verspay
E-mail: AVerspay@incluzio.nl
Tel: 06 - 11 60 45 47

Ondersteuning werk

Participatiecoach - Anouk van Dijck
E-mail: avdijck@incluzio.nl
Tel: 06 - 82 55 63 50

Ondersteuning geldzaken & schulden

Budgetcoach - Imane El Mard
E-mail: ielmard@incluzio.nl
Tel: 06 - 12 53 26 29

Vrijwilligerswerk

Vrijwilligerscoördinator - Claudia Swinkels
E-mail: cswinkels@incluzio.nl
Tel: 06 - 22 39 77 52


Openingstijden

Door het coronavirus zijn bijeenkomsten en andere activiteiten afgelast. Ook zijn de wijkvoorzieningen en inloophuizen gesloten. Er is helaas geen persoonlijke kennismaking mogelijk. Je kunt ons telefonisch bereiken of een e-mail sturen.

Bezoekadres

Alberickstraat 9, 5922 BL Venlo


Activiteiten

Binnenkort hier te zien.

Andere locaties in deze wijk

Klik in de kaart op de locatie-pin voor meer informatie