Incluzio Sociale Basis / Locatiezoeker / Buurtpunt Vastenavondkamp

Buurtpunt Vastenavondkamp

Bij Buurtpunt Vastenavondkamp kun je onder anderen terecht met vragen over wonen, (vrijwilligers)werk, welzijn, zorg, geldzaken. Speciaal opgeleide vrijwilligers helpen je op weg naar een antwoord op je vraag.

Contact

Hulpverlening jeugd & volwassenen

Algemeen maatschappelijk werker - Chantal Nelissen
E-mail: CNelissen@Incluzio.nl
Tel: 06 82718317

Hulpverlening jeugd & volwassenen

Algemeen maatschappelijk werker - Marieke Aben
E-mail: MAben@Incluzio.nl
Tel: 06 82884038

Hulpverlening jeugd & volwassenen

Algemeen maatschappelijk werker - Martin Hoogvliet
E-mail: MHoogvliet@Incluzio.nl
Tel: 06 83434849

Zelf een idee voor de buurt?

Buurtcoach - René Albers
E-mail: ReneAlbers@Incluzio.nl
Tel: 06 82653451

Jeugd en jongeren

Jongerencoach - Tarik Temsamani
E-mail: TTemsamani@Incluzio.nl
Tel: 06 44329473

Mantelzorgondersteuning / Langer thuis wonen voor ouderen

Seniorencoach - Anoushka Verspay
E-mail: AVerspay@incluzio.nl
Tel: 06 11604547

Nieuw in de samenleving

Coach Nieuwkomers - Joan Munten
E-mail: JMunten@Incluzio.nl
Tel: 06 82500971

Nieuw in de samenleving

Coach Nieuwkomers - Souhir Rahhou
E-mail: SRahhou@Incluzio.nl
Tel: 06 82356806

Vrijwilligerswerk

Vrijwilligers Coördinator - Ellen Kersten
E-mail: EKersten@Incluzio.nl
Tel: 06 82582809


Openingstijden

Door het coronavirus zijn bijeenkomsten en andere activiteiten afgelast. Ook zijn de wijkvoorzieningen en inloophuizen gesloten. Er is helaas geen persoonlijke kennismaking mogelijk. Je kunt ons telefonisch bereiken of een e-mail sturen.

Bezoekadres

Alberickstraat 9, 5922 BL Venlo


Activiteiten

Binnenkort hier te zien.

Andere locaties in deze wijk

Klik in de kaart op de locatie-pin voor meer informatie