Incluzio Sociale Basis / Locatiezoeker / Boulevard Hazenkamp

Boulevard Hazenkamp

Boulevard Hazenkamp is een buurtcentrum waar wijkbewoners elkaar kunnen ontmoeten, waar je terecht kunt met vragen over zorg en welzijn, geldzaken, wonen en mantelzorg. Op deze locatie: lunchroom, Informatie & Adviespunt, Open Inloop.

Openingstijden Informatie en Advies
Dinsdag en vrijdag van 9.00 – 12.00 uur.

Openingstijden Open Inloop
Maandag t/m donderdag van 09.30-16.00 uur.

 

 

Contact

Hulpverlening jeugd & volwassenen

Algemeen maatschappelijk werker - Nicole Cremers
E-mail: NCremers@incluzio.nl
Tel: 06 - 82 23 84 43

Hulpverlening jeugd & volwassenen

Algemeen maatschappelijk werker - Judith Driessen
E-mail: JDriessen@incluzio.nl
Tel: 06 - 82 31 84 73

Hulpverlening jeugd & volwassenen

Algemeen maatschappelijk werker - Petra Beelen
E-mail: PBeelen@incluzio.nl
Tel: 06 - 82 82 37 87

Zelf een idee voor de buurt?

Buurtcoach - Jacqueline Boonen
E-mail: JBoonen@incluzio.nl
Tel: 06-11 79 34 02

Jeugd en jongeren

Jongerenwerk - Ilias Arssi
E-mail: IArssi@Incluzio.nl
Tel: 06 - 13 58 50 16

Mantelzorgondersteuning / Langer thuis wonen voor ouderen

Seniorencoach - Kamelya Ertürk
E-mail: KErturk@incluzio.nl
Tel: 06 - 13 05 45 73

Ondersteuning (vrijwilligers)werk en daginvulling

Participatiecoach - Lieke Boshoven
E-mail: LBoshoven@incluzio.nl
Tel: 06 - 83 30 25 01

Open Inloop Boulevard Hazenkamp

Coach Open Inloop: Yolanda Holleman
E-mail: openinloopboulevardhazenkamp@incluzio.nl
Tel: 077 – 396 93 02

Openingstijden

Bezoekadres

Albert Verweystraat 6, 5921 AZ Venlo

E-mail: receptieisb@incluzio.nl
Tel: 088 - 298 76 53

Andere locaties in deze wijk

Klik in de kaart op de locatie-pin voor meer informatie